Menü
7Haz

Deneme Yöntemiyle Ürün Satma

deneme
Gözlemlediğim ve tecrübe ettiğim en etkili satış yönteminin deneme yöntemi olduğunu düşünmekteyim.

Öyle olmasa araba firmaları reklamlarında deneme sürüşleri için insanlara davette bulunmaz, spor salonlarında belirli süreli bedava deneme üyelikleri, misafir olarak kullanabilme fırsatları bize sunulmazdı.

Hele büyük bir dijital televizyon platformu size aylık bir sinema kanalını hayatta açmazdı.

Yaptığım işlerden dolayı maalesef buna benzer şeyler yapma şansım olmadı. Bu yöntemi E-HIRDAVAT.com için belirli ürünlerde denemeye çalıştık ama başta kargo maliyetlerinden, sonrasında ürün gönderdiğimiz birkaç kişiden ürünleri geri alamamamızdan dolayı bu işten vazgeçtik.

Daha sonra belirli dönemlerde etkinlikler yapıp ürünleri denetme, kullandırma fırsatı yarattık ve bundan çok güzel sonuçlar aldık. Yakın zamanda güzel bir organizasyonla yine kullanıcıların karşısına çıkacağız.

Eğer sizin deneme, test ürünü verme, sınırlı üyelik, deneme üyeliği gibi etkinlikler yapmaya uygun bir ürününüz veya hizmetiniz varsa hiç beklemeden bu yöntemden faydalanmanızı tavsiye ederim.

 

Bunu paylaş

Hakkımda Emrah DURASI

2006 Yılından Beri Dikey E-Ticaret Yapar. Pazarlama, E-Ticaret, Ekonomi, Markalaşma vb. Konularda Kendince Yazılar Yazar...

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir *

*


Bumerang - Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status

© Copyright 2016, All Rights Reserved - Sitedeki görseller ve içerikler izin alınmaksızın herhangi bir mecrada kullanılamaz ya da dağıtılamaz!